Bohaterowie

Bohaterowie

  Emily Sirley


 Brązowowłosa 22-latka, mieszkająca u starszej pani ze swoją córeczką. Brak miłości od strony bliskich zmienił ją przez co teraz nie ufa nikomu oprócz Melani i Pani Brown. Kiedyś uwielbiała malować, teraz najważniejsze jest dla niej dobro jej córeczki

Melani Anabell Styles-Sirley

Brązowowłosa lokata dziewczynka, półtoraroczne dziecko Emily i Harre'go Styles'a. Nie widziała swojego ojca tak jak i on nie widział swojej córki.

 Harry Edward Styles

Były chłopak Emily, skrywa sekret przed całym światem o swojej córeczce. Chodź ma już 23 lata nadal jest dzieckiem. Śpiewa w zespole razem ze swoimi przyjaciółmi. Nadal wierzy w kłamstwo wymyślone przez Emmę. Obecnie chłopak Emmy.

Stephani Brown


Miła kobieta po 70-tce, opiekuje się Emily i Melani jakby to była jej rodzina. Chce jak najlepiej dla nich.

Louis William Tomlinson

Były przyjaciel Ems. Szatyn o niebiesko-szarych oczach, jego zachowanie wskazuje jakby miał co najmniej 10 lat. Ma dziewczynę Eleanor. Obecnie ma 25 lat.

Eleanor Jane Calder

Była przyjaciółka Emily. Brązowowłosa 23-letnia dziewczyna, zawsze pomocna, umiejąca złagodzić każdą kłótnie. Dziewczyna Louisa.

Zayn Javadd Malik

 24-letni mulat, były najlepszy przyjaciel Emily. Dziewczyna była dla niego jak kolejna siostra. Śpiewa w zespole One Direction, ma dziewczynę Perrie.

Perrie Louise Edwards

Blond włosa 22-letnia dziewczyna. Była przyjaciółka Emily, na do niej żal za to że wykorzystała Harre'go. Dziewczyna Zayna, piosenkarka zespołu Little Mix.

Liam James Payne

 Kiedyś porządny teraz zabawny 24-latek o złotym sercu, nie wieży, że Emily była tylko z jej przyjacielem dla kasy. Ma dziewczynę Danielle, śpiewa w zespole.

Danielle Clarie Peazer


Brązowowłosa o lokowanych włosach dziewczyna, obecnie ma 25-lat. Dziewczyna Liam'a, tancerka, zna tajemnicę Harre'go, chciałaby powiedzieć to reszcie paczki, lecz chłopak jej na to nie pozwala.

Niall James Horan

Zabawny 24-letni chłopak o nienaturalnym blond kolorze włosów. Uwielbia grać na gitarze oraz śpiewać w zespole.

Emma Jesica Green

 Wredna 22-letnia dziewczyna, uwielbia uprzykrzać życie innym, kocha pieniądze więc zrobi wszystko, żeby być z Harry'm. Ta dziewczyna skrywa różna tajemnice. Wcześniej pracowała jako prostytutka, jest również biseksualna, lecz nikt o tym nie wie. Ma dziecko z jednym z jej sponsorów.

Brigitte Janet Smikel

Dziewczyna Emmy, opiekuje się jej dzieckiem. Tak jak Em była kiedyś prostytutką, jest biseksualna. Uwielbia zabawiać się z jej dziewczyną. Razem spiskują przeciwko Emily. Obecnie ma 23-lata.

1 komentarz: